LOTOS Kolej laureatem Rankingu Firm TSL

LOTOS Kolej laureatem Rankingu Firm TSL

17 czerwca 2019 | Źródło: Lotos Kolej
PODZIEL SIĘ

Podczas uroczystej gali z okazji 24. edycji Rankingu Firm TSL ogłoszono laureatów i wyróżnionych w branży. Wśród liderów znalazła się spółka LOTOS Kolej. W zestawieniu uwzględniono najważniejsze firmy reprezentujące sektory transportu, spedycji oraz logistyki.

Fot. Lotos Kolej

OTOS Kolej w tegorocznym rankingu TSL zdobyła dwie nagrody: drugie miejsce w kategorii Przychody z deklarowanej głównej działalności – transport oraz wyróżnienie w kategorii Przychody z działalności TSL 2018. Jako firma transportowa, LOTOS Kolej pod względem przychodów uplasowała się w ścisłej czołówce spółek z branży.

Uzyskane nagrody to ogromne wyróżnienie, a także wskaźnik rozwoju firmy. Do udziału w tym prestiżowym zestawieniu zaproszone są przedsiębiorstwa, które uzyskały przychód z działalności podstawowej TSL na poziomie co najmniej 2 mln zł i stanowił on nie mniej niż 51% wartości przychodu ogółem. Uplasowanie się w pierwszej dziesiątce firm TSL to wielki sukces dla LOTOS Kolej, jednej z najbardziej dynamicznie rozwijającej się spółki transportowej na przestrzeni lat.

Ranking Firm TSL odbywa się pod patronatem Dziennika Gazety Prawnej pod nadzorem merytorycznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i uważany jest za jedną z najbardziej obiektywnych ilustracji rynku TSL w Polsce, z uwagi na metodologię badań skupioną wyłącznie na informacjach finansowych. Pełne zestawienie firm ukazało się w dodatku specjalnym Transport Spedycja Logistyka Dziennika Gazety Prawnej.