Grupa CLIP na Targach Transport Logistic 2019 w Monachium

Grupa CLIP na Targach Transport Logistic 2019 w Monachium

13 czerwca 2019 | Źródło: Kurier Kolejowy/ Grupa CLIP
PODZIEL SIĘ

Największe branżowe Targi Logistyki, Mobilności, IT i Zarządzania Systemami Zaopatrzenia transport logistic 2019 w Monachium za nami. Targi transport logistic to wiodące na świecie wydarzenie w branży dzięki kompleksowości oferty i licznemu uczestnictwu firm z całego świata. W tym roku Targi trwające od 4 do 7 lipca odwiedziła rekordowa ilość zarówno wystawców jak i zwiedzających.

Fot. CLIP

Wśród wystawców nie mogło zabraknąć leadera tej branży w Polsce Grupy CLIP. Zarówno stoisko w hali B6 jak i showroom zaaranżowany wewnątrz specjalnie na tę okazje zaadaptowanego kontenera morskiego, wzbudzały duże zainteresowanie gości.

Dużym zainteresowaniem odwiedzających targi cieszył się drugi kontener prezentujący system mocowania umożliwiający przewożenie samochodów. Niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń było dla Grupy CLIP podpisanie umowy o współpracy z CFL multimodal z Luksemburga . Podpisana umowa pozwoli na uruchomienie połączenia na trasie między Swarzędzem a Bettembourg-Dudelange do końca 2019 roku. Początkowo będą to 4 pociągi tygodniowo w obie strony.

Targi w Monachium były dla Grupy CLIP doskonałą możliwością do umocnienia dotychcas zbudowanych relacji biznesowych oraz do pozyskania nowych, kluczowych dla tego biznesu kontrahentów.