Rezygnacja Prezesa Zarządu Kolei Śląskich.

Rezygnacja Prezesa Zarządu Kolei Śląskich.

22 maja 2019 | Źródło: Koleje Śląskie
PODZIEL SIĘ

Wojciech Dingest w dniu dzisiejszym złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu spółki  Koleje Śląskie Sp. z o.o.

Fot. Koleje Śląskie

„Spółkę pozostawiam w bardzo dobrym stanie, a tym bardziej cieszę się, że w ciągu tych 3,5 roku udało się nam zrealizować zadania, które były planowane na pięć lat. Najbardziej jestem dumny z zakończenia wymiany taboru na nowy, z tego, że udało się główne działania techniczne i administracyjne Spółki w nowej katowickiej siedzibie. Przede wszystkim jestem dumny z tego, że wydajną pracą całej załogi zachęciliśmy znaczną liczbę pasażerów do powrotu na kolej ( 17 mln. osób w ub. roku)” -  pisze w swoim oświadczeniu Wojciech Dingest.

W dalszych słowach poinformował, że pozostali członkowie zarządu i kierownictwa pozostają na swoich stanowiskach. - Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom Kolei Śląskich za wspólny wysiłek, działania i sukcesy. Dziękuję, Przyjaciele! - tymi słowami zakończył oświadczenie. .

- Pracownicy Kolei Śląskich dziękują Panu Wojciechowi Dingesowi za lata wspólnej pracy oraz wysiłek i zaangażowanie włożone w rozwój spółki i transportu publicznego w regionie - poinformowała Magdalena Iwańska, rzecznik prasowy spółki.

PODZIEL SIĘ