Zdobądź bilety na Opolski Ekspres Dęty 2016

Zdobądź bilety na Opolski Ekspres Dęty 2016

17 kwietnia 2016 | Źródło: Przewozy Regionalne
PODZIEL SIĘ

Wystarczy zaprezentować miejsce na Opolszczyźnie, do którego można dojechać pociągiem Przewozów Regionalnych. Przewoźnik dopuszcza fotografie zabytków, atrakcji turystycznych, dróg rowerowych lub innych miejsc wartych odwiedzenia. Krótki opis oraz dwa zdjęcia przybliżają każdego uczestnika do nagrody.

Fot. Jacek Halicki, Wikimedia

Główną nagrodą jest 5 biletów na wydarzenie pod nazwą "Kolej na Orkiestrę czyli Opolski Ekspres Dęty 2016". Więcej o konkursie, który potrwa do 30 kwietnia, znajduje się tutaj.

Przejazd muzykalnego pociągu przewidziany jest na 7 maja w relacji Opole Główne – Nysa- Głuchołazy Miasto. Głównymi atrakcjami tego przejazdu są koncerty na stacji w Opolu, Nysie i Głuchołazach Miasto.

Koncerty zagrane będą przez Orkiestrę Politechniki Opolskiej, Orkiestrę Dętą Zespołu Szkół Elektrycznych im. T.Kościuszki w Opolu oraz Grudzicką Orkiestrę Dętą pod batutą Przemysława Ślusarczyka.

Oddział Opolski Przewozów Regionalnych w Opolu jako główny sponsor imprezy przygotuje liczne upominki dla uczestników przejazdu oraz dla osób, które odwiedzą w tym dniu dworzec w Nysie oraz w Głuchołazach Miasto.

PODZIEL SIĘ